החלקה משקמת באישור משרד הבריאות

החלקה טבעית

החלקה משקמת: האפשרות הבריאה לשיער נהדר

האם באמת יש שיטה ובריאה וטובה להחלקת שיער? נשים רבות בעלות שיער גלי עד מתולתל מחפשות דרך להקל על עצמן בהתמודדות עם שיערן. בחיפושים אחר פתרון ארוך טווח לשיער קל לעיצוב הן נתקלות לא פעם במושגים "החלקה משקמת" ו"החלקה אורגנית" שנשמעים רבות בתחום עיצוב השיער.

אך האם באמת יש דבר כזה החלקה בריאה? ובכן, כיום זה כבר די ברור שהחלקה משקמת היא האפשרות הבריאה והטובה ביותר עבור מי שמעוניינת לעבור תהליך החלקת שיער.

החלקה טבעית

רגע, אבל "בריאה"? איך זה "בריא"?

כן, תופתעי לגלות שהחלקה משקמת, לא רק שהיא אינה מכילה חומרים שמזיקים לשיערך, אלא שהיא מועשרת בחומרים שמיטיבים עמו. החלקה משקמת היא דרך יעילה להחליק את השיער ולהעניק לך סוף סוף שיער מושלם שלא משנה את צורתו לאחר רחיצה בים או בבריכה, לאחר מקלחת ואפילו ביום יבש או לח במיוחד. השיער יישאר חלק ונוח לסידור. החומרים מהם עשויה החלקה משקמת מכילים חלבונים, ויטמינים ומינרלים וחומרים טבעיים נוספים שמעשירים את שיערך בכל הטוב של אמא טבע ומזינים אותו.

החלקה טבעית

מה עוד חשוב שאדע?

יש לא מעט נשים שמשתמשות במכשירים כמו מחליק שיער בחום, פן וכו'. חשוב שתדעי שהמכשירים הללו הורסים לך את השיער. החום מחליש את השערה, שובר אותה כי הוא למעשה שורף אותה. החלקה משקמת, לא רק שעושה את פעולת ההחלקה טוב יותר, היא גם עוזרת לנשים עם שיער פגום שעבר כמה דברים ומחליקים בחיים שלו, לשוב לעצמו, להתרענן, לחזור אל החיות הטבעית שלו ולהשתקם.

החלקה טבעית

איך בוחרים החלקה משקמת?

שאלה מצויינת. אם גם את מעוניינת לנסות, חפשי שיטה שעומדת בדרישות משרד הבריאות ושיש לה אישור של משרד הבריאות. בעבר כבר קרו תאונות מצערות מאד שהגיעו עד לאשפוז בבית החולים בשל הרעלה. לאחר שווידאת שהשיטה בה בחרת בטוחה, יש להתייעץ לגבי סוג השיער שלך וצרכיו. בכל דילמה בנושא שווה להתייעץ עם איש מקצוע – ספר או מעצב שיער מקצועיים שיוכלו להכווין אותך לעבר תהליך החלקת השיער שמתאים לך.

החלקה טבעית

חשוב שתדעי!

בשל היותה החלקה בריאה, החלקה משקמת שונה מסוגי החלקת שיער אחרים שמבטיחים החלקה ארוכת טווח. החלקה משקמת טובה למספר חודשים ודורשת תחזוק. התחזוק כל מאד וישנם תכשירים ביתיים נהדרים שיכולים לאפשר לך לעשות זאת בביתך, ללא הפרעה, בקלות וביעילות. תחזוק ארוך טווח של ההחלקה יעניק לך שיער בריא לאורך זמן ויעשיר את שיערך בכל המרכיבים האורגניים הדרושים לו.