החלקה ללא מחליק באישור משרד הבריאות

החלקה טבעית

החלקה ללא מחליק: הדרך הבריאה להשיג את שיער החלומות

לאחרונה שומעים לא מעט על החלקה ללא מחליק. יש דבר כזה בכלל? כולנו מכירות מחליק חשמלי שמעצב את השיער בחום. כולנו שמענו על החלקת שיער, חלקנו ניסינו, ומי כאן לא עשתה פן, לפחות פעם אחת? כל השיטות הללו בהחלט מחליקות את השיער, אך שיער חלק זה לא הכל בחיים והגיע הזמן להתבונן על ההשלכות לטווח ארוך של השיטות הללו לעיצוב השיער.

החלקה טבעית

אפשר להשיג שיער יפה בלי להרוס אותו בדרך?

התשובה היא כן! פעם, כל שינוי משמעותי בשיער דרש שימוש בחומרים כימיים לא בריאים. צביעה, הבהרה, ייבוש, החלקה. אלו פעולות שיוצרות נזק גדול לשיער וגורמות לתופעות שכולן מעוניינות להימנע מהן כמו אובדן שיער, שיער שביר, שיער חסר ברק, שיער יבש, שיער חלש וחסר חיים, קצוות שרופים ועוד…

החלקה טבעית

החלקת שיער בחומרים מבוססי פורמלין היא קשה במיוחד עבור שיערך ולמען האמת גם עבור בריאותך. מדובר בחומר רעיל ומסוכן שכדאי להימנע ממנו מכיוון ששימוש לא נכון בו יכול לגרום לתוצאות חמורות. כבר היו מקרים בעבר שנשים הגיעו לבית החולים בשל שימוש לא נכון בחומרים הללו.

כיום, פתרון החלקה ללא מחליק, יכול להעניק לך שיער חלק וקל לסידור בלי נזקים! השיער יהיה יפה, חלק, רך, בריא, מלא ומאושר. תוכלי ללכת לים, לבריכה, לחפוף את שיערך, לרוץ בגשם, והשיער יחזור להיות חלק.

החלקה טבעית

איך החלקה ללא מחליק עובדת?

האמת היא שהחלקה ללא מחליק היא פטנט מיוחד. החומר של ההחלקה חודר לשיער ומשנה את האופן בו נקשרים חלקיקי הקרטין אחד לשני. היא מכילה חומרים שהשיער משווע להם כמו ויטמינים, מינרלים וחלבונים שהשיער נבנה מהם. אם שיערך עבר תהליכים שונים שפגעו בו והפכו אותו לשיער לא בריא, החלקה ללא מחליק, שהיא למעשה החלקה אורגנית, יכולה לא רק לשפר את מראהו אלא גם לעזור לשיער להחלים ולהיות בריא יותר.

החומר של ההחלקה חודר לשיער ומשנה את האופן בו נקשרים חלקיקי הקרטין אחד לשני.

החלקה טבעית

החלקה ללא מחליק מתאימה לכל אחת?

בגדול כן. חוץ מנשים עם שיער לבן ונשים עם שיער פגום במיוחד, החלקה ללא מחליק יכולה להיות טובה ואפקטיבית עבור רוב הנשים ובמיוחד עבור נשים עם שיער שזקוק לשיקום.

מה חשוב שאדע לפני שאני מתחילה?

כדאי קודם כל לבדוק שהשיטה בה בחרת קיבלה את כל האישורים ממשרד הבריאות וכי היא בטוחה לשימוש. חוץ מזה, כדאי שתתייעצי עם בעל מקצוע שיאבחן את שיערך ויאמר לך באיזו החלקה כדאי לך לבחור. בהצלחה!